PLASTFORM MİMARLIK

1984 yılında Ahmet Vural tarafından kurulan Yapı Malzemeleri firması 1990 yılında kabuk ve ünvan değiştirerek Plast&Form Mimarlık Ltd. Şti. adını almıştır. Ortakları A.Hakan Vural (İktisatçı) ve Özlem Vural (Mimar)’dır. Yıllarca yapıendüstrisi (hazır mutfak-banyo, mobilya ve kapı-pencere) alanında faaliyet gösteren sanayi kuruluşumuz 2002 yılından itibaren entegre hizmet üretimine girerek nitelikli konutlar üretmeye başlamıştır. Kuruluşumuzun 33. yılını kutladığımız bu günlerde insanları yaşama bağlayan, hayattan aldıkları zevki ve hazzı arttıran benzersiz yaşam konseptleri sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Vizyonumuz

Yeni Çanakkale’nin yaratılmasında sorumluluk üstlenerek çağdaş, güvenli, nitelikli konutlar üreterek şehrin görünümünün ve siluetinin kentimize yakışacak şekilde değiştirilmesinde aktif rol almak, Değişik gelir gruplarına yönelik projeler üreterek sosyo-ekonomik statüleri farklı her gruba uygun çözümler üretmek, Satıcı müşteri diyaloğunu kalıcı dostluğa dönüştürmek, satış, üretim, teslimde ve teslim sonrası süreçte samimi, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaktır.

 

Misyonumuz

Bazı değerler fark yaratır. Tasarımda amaçlanan; farkı fark ettirerek imza atmaktadır. Biz; mutluluğu çoğaltan nice mekanlar yaratarak, bu değerlere imza atmak istiyoruz. Biz nice imzalar atarak fark edilmek, iz bırakmak istiyoruz. Hedefimiz güzel olanı yaratmak. Kimlik kazandırılmış güzeli tasarlamak. Tarzı ne olursa olsun önemli olan mekanın kimliği… O sizi yansıtıyor olmalı. Sizden, kişiliğinizden, duygularınızdan yansımalar olmalı… Bu hedefle yürürken en büyük gücümüz; İnsan kaynağımız, dengeli sermaye yapımız, ileri teknoloji ürünü makine parkımız ve bize güvenerek teveccüh gösteren değerli müşterilerimizdir. Biz bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada şehrimize değer katan, katma değer ve sürekli istihdam yaratan dinamiklerden biri olmayı sürdüreceğiz ve geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz.

ozmenkayaKurumsal