fbpx

Hakkımızda

Kentin doğru şekillenmesine öncülük ediyor.

PLASTFORM
ÇANAKKALE İNŞAAT
SEKTÖRÜNE YÖN
VERİYOR

Çanakkale inşaat ve yapı sektöründe 38 yıldır yaptığı çok yönlü tasarımlarla, farklılığını yansıtarak, kentin doğru şekillenmesine öncülük ediyor.

yıl
konut
mutlu insan
m2 inşaat alanı

İnsana hizmet arzumuz daha da artmıştır

Plastform’un vazgeçilmez felsefesi olan multi- disipliner yapısı, ilerici tasarım anlayışı ve üretkenlik bilinci ile yoğrulmuş yaratma azmi, kurumsal yapısını daha da güçlendirmiştir.

Plastform Mimarlık İnşaat yaptığı tasarımlarda insan duygusuna dokunabilen, mutluğu arttıran, görselliği duyusal anlamda pozitife çevirebilen yapılar üretmeyi hedefleyerek, sonsuz güzellikler sunmaya devam edecek…

randevu alın

PROJELERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN RANDEVU ALIN
HAKAN VURAL

CEO

ÖZLEM VURAL

MİMAR

Petek Platin

" Petek Platin projesinden bir bahçe dublexi satın aldım. Gerek yazlık, gerek kışlık ev ihtiyaçlarımın tümünü karşıladım. O kadar keyifli ve konforlu ki evden dışarı çıkmak istemiyoruz."

Coşkun Meriç
Meriç Hukuk Bürosu
Çeşm-i Bülbül

“İki yıldır Çeşm-i bülbül Evlerinde yaşıyorum. Evim son derece konforlu. Terasımda oturmak, tüm yorgunluğumu unutturuyor. İyiki bu evi almışım”

Cengiz Karagül
Uysal Balık
Libra Plaza

“Bizler; işimiz gereği adalet sarayına yakın konumda olmak durumundayız. Karaca Avukatlık Bürosu olarak Libra Plaza'yı tercih ettik. Mükemmel konumu, kusursuz planlaması, teknolojik altyapısı, toplantı salonları, otopark vs. hertürlü imkanlarıyla burada olmaktan çok mutluyuz.”

Av. Tülay Ömercioğlu.
Karaca Avukatlık Bürosu

PLASTFORM

MİMARLIK – İNŞAAT – EMLAK

YENİ PROJELERİMİZDE LANSMAN AVANTAJLARINI YAKALAYIN